O mně

Moderátorka odpolední show Hitrádia Magic a dalších akcí (plesy, koncerty, festivaly, sportovní akce, slavnostní zahajování, akce pro rodiny s dětmi... vše, co vás napadne) z Hradce Králové.

Dále taky novinářka, tanečnice nebo blogerka...
A protože mě jako většinu ženských zajímají ve volném čase i všechny kosmetické holčičí "sarapatičky", najdete na mých stránkách i Beauty blog :-)


Bližší informace o mé maličkosti:

Je mi 25 let a pracuji jako moderátorka odpolední show východočeského Hitrádia Magic. Vysílám každý všední den od 15 do 19 hodin. Ve svém vysílání se věnuji všemu, o čem se zrovna mluví a co mě zaujme - vztahy a sex, zdravý životní styl, kuriozity a další.

Ve svém volném čase vedu dvě orientální taneční skupiny - Malaiku s mladšími slečnami a Yasmin, ve které sama tančím. Učím děti orient, aerobic, zumbu, balet a jógu. Děti mi dodávají neuvěřitelnou energii :-).

Svoji práci miluji, v médiích jsem chtěla pracovat vždycky. Začínala jsem jako externí redaktorka v Náchodském a Hradeckém deníku, později jako redaktorka televize RTA, která vytvářela reportáže vysílané na TV Prima, až jsem nakonec skončila u nás na Hitrádiu Magic.

Po jaroměřském gymplu jsem studovala bakaláře na Univerzitě Hradec Králové - Mediální a komunikační studia. Protože nám tu ale ani přes sliby neotevřeli navazující obor, pokračovala jsem v magisterském na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. A protože jsem studijní blázen, ani po získání magisterského titulu jsem se školy nevzdala. Momentálně studuji sociální antropologii na Univerzitě Pardubice. Ráda si rozšiřuji obzory a dozvídám se nové věci - i když to zní jako šílená fráze :-).